top of page
Pravidelné měsíční aukce

Pravidelné měsíční aukce umění se konají tradičně každou poslední středu a čtvrtek v měsíci. Poskytují prodávajícím možnost bezpečně a za skutečnou tržní cenu obchodovat své umělecké předměty a na druhé straně sběratelům a milovníkům umění přináší možnost najít unikátní a cenná umělecká díla.

Expresní nedělní aukce

Expresní nedělní aukce jsou pravidelné aukce, které se konají každou neděli od 20 hodin a nabízejí díla, u kterých je akcentován rychlý prodej a rychlá výplata výnosu. Tyto aukce jsou ideální pro ty, kteří hledají promptní a jednoduchý způsob, jak prodat grafiky, starožitnosti a obrazy. Vzhledem k tomu, že se jedná o expresní aukce, bývá nabídka menší rozsahem nikoli však kvalitou, takže zde mohou být skvělé příležitosti pro sběratele, kteří hledají kvalitní kousky do svých sbírek.

Exkluzivní aukce

Exkluzivní aukce jsou vyvrcholením naší nabídky uměleckých děl. Jsou to výjimečné aukce, které se konají dvakrát ročně a nabízejí pouze to nejlepší z naší nabídky. Na těchto aukcích můžete získat jedinečné artefakty, nádherné šperky a samozřejmě obrazy, objekty a grafiky nejvyšší kvality. Každá položka v exkluzivní aukci je pečlivě vybrána našimi odborníky a je podložena svou vysokou kvalitou. Naši klienti mohou očekávat špičková umělecká díla a jedinečné artefakty z celého světa. Exkluzivní aukce jsou skvělou příležitostí pro milovníky umění, kteří chtějí prodávat a nakupovat unikátní kusy pro oživení svých svých sbírek. Ať už máte zájem o obrazy, starožitnosti, nádherné šperky nebo grafiky, exkluzivní aukce jsou tím pravým místem, kde naleznete to, co hledáte.

Speciální aukce

Speciální aukce jsou zvlášť výjimečné. Tyto aukce jsou zaměřeny na specifické sběratelské kategorie, jako jsou mince, šperky, celé sbírky významných sběratelů, sakrální obrazy a předměty, sklo, současné umění, vzácné hudební nástroje a mnoho dalších. Konají se každý měsíc nebo dva a nabízejí jedinečné a vzácné položky, které nelze běžně na trhu nalézt. V těchto aukcích objevíte různá umělecká díla vysoké kvality a jedinečné artefakty, které jsou těžko k nalezení jinde, než u nás. Pokud hledáte zvláštní položku pro svou sbírku, speciální aukce jsou pro vás tou správnou volbou. Navštivte náš web a sledujte naše další speciální aukce!

bottom of page